Anna Pogorzelska All About Marketing

Anna Pogorzelska All About Marketing

Anna Pogorzelska All About Marketing to jednoosobowa działalność gospodarcza prowadzona przez doświadczonego marketera, mogącego poszczycić się skutecznymi wynikami swojej pracy.  Jeśli szukają Państwo firmy z holistycznym podejściem, oferującej szerokie spektrum wiedzy, w tym m.in z zakresu tworzenia strategii marketingowych i marek, strategicznego planowania, marketingu interaktywnego, e-marketingu oraz marketingu tradycyjnego, zapraszam gorąco do współpracy.

Moja pasja do marketingu zrodziła się 20 lat temu w trójmiejskiej firmie, gdzie jako nowicjusz odkrywałam i współtworzyłam pierwsze standardy marketingu internetowego w Polsce. Ciekawość do psychologii zakupów skłoniła mnie do poszerzania swojej wiedzy zarówno praktycznej, jak i teoretycznej. Unikatowe doświadczenie pozyskiwane w pracy uzupełniałam wiedzą zdobywaną m.in podczas  anglojęzycznych kursów marketingowych CIM (Charted Institute of Marketing) czy studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego.

Dzięki tak obranej ścieżce rozwoju miałam niebywałą okazję pracować dla wielu małych i dużych firm tworząc dla nich skuteczne strategie marketingowe spójne z misją i wizją firmy. Budowałam dla nich i kreowałam pożądany wizerunek marki, jak również tworzyłam przynoszące pozytywne rezultaty programy wspierające sprzedaż. Realizowałam działania marketingowe obejmujące: promocje, partnerstwa strategiczne, działalność sponsoringową, współpracę coobrandową oraz organizację wydarzeń. Opracowywałam i wdrażałam komunikację marketingową w tym m.in. kampanie wizerunkowe i produktowe (od koncepcji kreatywnej, po produkcję i planowanie mediów)  z wykorzystaniem kanałów online  i offline.

Atutem mojego doświadczenia jest praca dla wielu różnych branż, w sektorach B2C oraz B2B, co dało i daje mi możliwość elastycznego myślenia i rekomendowania efektywnych rozwiązań dotychczas nie branych przez firmy pod uwagę.

Wszystko to sprawia, iż mogę dziś zaproponować Państwu profesjonalną współpracę, opartą na wieloletnim doświadczeniu, które może pomóc Państwa firmie odnaleźć właściwe miejsce w dynamicznie zmieniających się warunkach rynkowych.

Gdańsk, ul. Nieborowska 23/5
aneczkawpodrozy@gmail.com