Jointly Sp. z o.o.

Jointly Sp. z o.o.

Jointly czyli wspólnie.

Jesteśmy liczącą się w kraju organizacją pomagającą przedsiębiorcom oraz firmom w uzyskaniu dotacji i dofinansowania do szkoleń lub projektów rozwojowych.

Naszym klientom oferujemy szkolenia, usługi doradcze oraz konsultacje w różnych dziedzinach m.in.: rozwojowych, inwestycyjnych, edukacyjnych.

Przez wiele lat działalności nabyliśmy sprawność w rozmowach z instytucjami i urzędami, dzięki której możemy pochwalić się prawie 80% skutecznością w realizacji projektów dla naszych Klientów.

W ramach programu SPEKTRUM oferujemy usługi w zakresie strategii marketingowej i trade marketingu.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Posiadamy certyfikat jakości Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych PIFS SUS 2.0. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Jana Heweliusza 11/811, 80-890 Gdańsk
biuro@jointly.com.pl