Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Skorek, ul. Szafarnia 11/A8, 80-755 Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Skorek, ul. Szafarnia 11/A8, 80-755 Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Skorek działa na rynku usług prawnych od października 2021 r. (data założenia firmy). Przy czym właściciel firmy radca prawny Piotr Skorek zajmuje się szeroko pojętym prawem od czasu rozpoczęcia studiów prawniczych na Uniwersytecie Gdańskim (tj. od 2016 r.)

Wiodącym przedmiotem działalności firmy jest zajmowanie się prawem własności intelektualnej oraz szeroko pojętym prawem administracyjnym. W ramach swojej działalności Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Skorek zajmuje się obsługą prawną jednostek samorządu terytorialnego w województwie pomorskim oraz reprezentuje podmioty zagraniczne w postępowaniach dotyczących naruszenia praw autorskich.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Skorek  świadczy również swoje usługi na rzecz podmiotów leczniczych: 1) LEKARZE-SPECJALISCI.EU Sp. z o.o. z siedzibą w Lęborku (KRS: 0000895327) oraz na rzecz 2) Gabinet Otolaryngologiczny Indywidualna Praktyka Lekarska LEK. MED. Andrzej Skorek (NIP: 593-138-77-13).

Oprócz prowadzenia firmy radca prawny Piotr Skorek podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. W tym miejscu należy wskazać, iż w 2022 r. radca prawny Piotr Skorek ukończył  z wynikiem bardzo dobry studia podyplomowe z procesu inwestycyjno-budowlanego dla prawników prowadzone przez Uczelnię Łazarskiego. W chwili obecnej radca prawny Piotr Skorek kończy swoją rozprawę doktorską (temat: instytucja świadka w latach 1918-1939 w Polsce) pracując jednocześnie jako asystent w Instytucie Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku.

ul. Szafarnia 11/A8, 80-755 Gdańsk
piotr.skorek@apsl.edu.pl