Maxie Hill Sp. z o.o.

Maxie Hill Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą consultingową stworzoną przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Naszym podstawowym założeniem jest tworzenie procesów rozwojowych (na które składają się usługi doradcze, audyty, mentoringi, szkolenia oraz coachingi) dopasowanych do potrzeb przedsiębiorców.

Obszarami naszych usług są:

• zarządzanie i organizacja,
  • marketing,
  • finanse,
  • ICT.

Każda nasza usługa jest poprzedzana szczegółowym audytem potrzeb firmy, tak aby działania wykonywane u klienta przyniosły jak najszybciej wyniki. Kładziemy nacisk na jakość, dlatego też każdy proces merytoryczny nadzorowany jest przez głównych ekspertów.

Firma działa od 2015 r. w międzyczasie zrealizowaliśmy kilkaset usług rozwojowych, przeszkoliliśmy około 1000 osób. Posiadamy własne autorskie narzędzie do badania stylów zachowań MaxieDISC®, które zdobywa coraz większą popularność.

Specjalizujemy się w pracy z sektorem MŚP, w szczególności z firmami rodzinnymi. Wspieramy w budowaniu strategii, porządkowaniu i opisywaniu procesów, usprawnianiu sprzedaży oraz budowaniu zespołów. Posiadamy zespół kilkudziesięciu ekspertów, którzy pod czujnym okiem właścicieli firmy współprowadzą procesy dla klientów.

Posiadamy certyfikat jakości świadczonych usług SUS 2.0. Od 2017 roku jesteśmy wpisani do Bazy Usług Rozwojowych. Z powodzeniem realizujemy procesy komercyjne, jak również procesy z dofinansowaniem.

ul. Święty Marcin 29/8, Poznań
bok@maxiehill.com