Ultimate Center Sp. z o.o.

Ultimate Center Sp. z o.o.

W obecnej formule prawnej firma Ultimate Center Sp.Zo.o. działa na rynku od lipca 2019r. Firma jest kontynuacją Ultimate Language Center, które do lipca 2019 działało jako jednoosobowa działalność gospodarcza.

Od 2020 roku firma świadczy również usługi doradcze i szkoleniowe(wpis w KRSie), uzyskała również wpis do Bazy Usług Rozwojowych na podstawie Certyfikatu systemu zarządzania jakością wg. ISO 9001:2015 (PN-EN ISO 9001:2015) - w zakresie usług szkoleniowych  oraz doradczych oraz wpis do rejestru Instytucji Szkoleniowych i z powodzeniem rozwija i szkoli przedsiębiorców nie tylko ze swojej branży od której wszystko się zaczęło.

Firma posiada 4 oddziały na terenie Dolnego Śląska , oraz prowadzi szkolenia z języka biznesowego nas firm. Pracuje licencjonowanymi metodami oraz jeż Ośrodkiem przygotowującym i przeprowadzającym międzynarodowe Egzaminy Cambridge Assessment.

Wrocław, ul. Strachowskiego 7a/1
office@ultimatecenter.pl