Konflikt zbrojny w Ukrainie wpłynął na wiele aspektów prowadzenia biznesu w Polsce. W celu przybliżenia jego skutków organizacyjnych i prawnych zachęcamy do udziału w cyklu trzech bezpłatnych webinariów – każde poświęcone innemu zagadnieniu. Są one zaadresowane przede wszystkim do przedsiębiorców z Pomorza, którzy poszukują informacji na temat praktycznych rozwiązań nie tylko w zakresie zatrudniania Ukraińców i wspierania pracowniczego wolontariatu.

Pierwsze webinarium odbędzie się 29 marca i będzie poświęcone sytuacji w Ukrainie jako zmiennej w otoczeniu biznesowym w Polsce i na świecie. Poprowadzi je Krzysztof Lasota.

W ramach cyklu przewidziano także poniższe zagadnienia:

Webinaria zostaną poprowadzone przez ekspertów na co dzień zajmujących się podaną tematyką.

Pierwsze webinarium poprowadzi Krzysztof Lasota. Cechuje go praktyczne podejście i wieloletnie doświadczenie. Jest ekspertem ds. strategii, planów rozwoju i programów sukcesyjnych w sektorze MŚP. Od ponad 25 lat zarządza różnej wielkości zespołami, 10 lat doświadczeń korporacyjnych podczas pracy dla firm z sektora finansowego.

Z sukcesami wdraża najnowsze rozwiązania biznesowe, budował i restrukturyzował różnego rodzaju zespoły w wielu branżach.

Doświadczenie zdobywał w kraju i za granicą uczestnicząc w projektach międzynarodowych. Autor i współautor wielu wdrożonych projektów, między innymi: strategii i programów rozwojowych, sukcesji w firmach rodzinnych, podniesienia jakości sprzedaży i obsługi, standaryzacji działań marketingowych, utrzymania pracowników, rekrutacji i wdrażania kandydatów do pracy, budowy ścieżek kariery pracowników, systemów motywacyjnych dla różnych grup pracowników, sprzedaży franczyzowej.

Od paru lat edukuje kadrę zarządzającą firm MSP z wykorzystaniem najnowszych światowych narzędzi i rozwiązań takich jak Extendend Tools, ICAN INSTITUTE, MIT Sloan i ICAN Management Review.

Pracował m.in. dla Firm: DAMEN, Nyborg-Mawent, PKS Gdańsk, Invena, Organique, SOPRO, BPEC Brzeg, Vienna Insurance Group, Boston Consulting Group, ODiTK, Nationale-Nederlanden, ING, ARP, Jawor, Met Lak, Kwadrat, Instytutu Marka Kamińskiego i wiele innych.

Zapisy tutaj>>