Zapraszamy już 25 sierpnia na bezpłatne seminarium w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”.

Program seminarium:

Rozpoczęcie. Przedstawienie informacji dotyczących projektu SPEKTRUM – Joanna Wołczyk ARP

1. Technostres: Czym jest i dlaczego powinniśmy się go obawiać? – Kamil Czajkowski
  2. Poznaj tajemnicę stresu w erze cyfrowej!
  3. Jak technologia zmienia naszą pracę – na lepsze i gorsze?
  4. Odkryj, jak technologia może być zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem.
  5. Czy jesteś ofiarą technostresu?
  6. Dowiedz się, czy jesteś narażony i jakie są objawy.
  7. Ratunek przed technostresem: Proste sposoby na zdrowe życie z technologią.
  8. Zdobądź narzędzia, aby żyć i pracować zdrowiej w cyfrowym świecie.
  9. Spojrzenie w przyszłość: Jak przygotować się na nadchodzące zmiany technologiczne?
  10. Spójrz w przyszłość i zastanów się, jak możemy się na nią przygotować.
  11. Dyskusja przy kawie.

Prowadzący:

Kamil Czajkowski – studiował filozofię oraz psychologię ze specjalizacją kliniczną, zdobywał praktykę w Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz Ośrodku Pomocy Ofiarom Przemocy. Jest menedżerem z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy na stanowiskach średniego i wyższego szczebla, od lat prowadzi praktykę psychologiczną jako psycholog i trener biznesu oraz doradca. Jest certyfikowanym coachem ICF, ukończył studia podyplomowe MBA w Wyższej Szkole Bankowej, a obecnie pracuje nad doktoratem na Uniwersytecie Gdańskim. Jest nauczycielem akademickim prowadząc zajęcia z zakresu psychologii marketingu, sprzedaży, obsługi klienta oraz kompetencji menedżerskich, przywództwa i motywacji.

Zapraszamy!

termin: 25 sierpnia 2023, godz. 10:00 – 13:00

miejsce: Olivia Business Centre bud. Olivia Four – sala Jowisz (o4), al. Grunwaldzka 472 B, 80-309 Gdańsk

Wstęp wolny – wymagana rejestracja: formularz rejestracyjny