Przed nami 17. edycja Forum Przedsiębiorstw, corocznej konferencji Agencji Rozwoju Pomorza dla firm. W tym roku odbędzie się 25 maja w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Świat dookoła wydaje się zmieniać w jeszcze bardziej zawrotnym tempie. Jedyną stałą jest zmiana. Dlatego w sesji głównej pojawią się komentarze dotyczące różnych aspektów naszej rzeczywistości (nie tylko biznesowej). Wygłoszą je wyjątkowi goście – m.in. Janusz Schwertner (Onet.pl), Tomek Michniewicz (Radio 357), Zuzanna Rudzińska-Bluszcz (ClientEarth), Sylwia Gregorczyk-Abram (Wolne Sądy) oraz prof. Jerzy Hausner (Open Eyes Economy).

Tradycyjnie, jak co roku zapraszamy też do wybrania jednego z trzech bloków tematycznych. Tym razem będą to:

Organizatorzy przewidzieli dla publiczności dwie formy uczestnictwa – stacjonarną i online. Wyboru można dokonać podczas rejestracji na stronach forumprzedsiebiorstw.pl. Udział w wydarzeniu stacjonarnym jest bezpłatny, ale wymagane jest opłacenie zwrotnej kaucji w wysokości 50 zł.

Uczestnicy konferencji na miejscu mogą liczyć na wyjątkowe niespodzianki.

 

Forum Przedsiębiorstw 2022 jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu „Spektrum. Pomorski System Usług Doradczych” finansowanego z funduszy unijnych, wdrażanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 2.4.1.