Zrównoważony rozwój w strategii firmy – spotkanie 7 marca

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”, podczas którego porozmawiamy m.in.

temat: Zrównoważony rozwój w strategii przedsiębiorstwa

termin: 7 marca 2023, godz. 10:00 – 13:00

miejsce: Dom Zdrojowy w Brzeźnie, ul. Zdrojowa 2, 80-515 Gdańsk

System SPEKTRUM jest finansowany z funduszy unijnych wdrażanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 2.4.1.

Prowadzący:

TOMASZ SMORGOWICZ

Doświadczony ekspert ds. CSR/ESG, strategii komunikacyjnych oraz tworzenia idei biznesowych i brandów. Wykładowca akademicki, szkoleniowiec, doradca zarządów firm oraz auditor raportów pozafinansowych dla międzynarodowych jednostek certyfikujących. Doktorant wydział ekonomii i zarządzania Sannio University, Benevento we Włoszech. Partner oraz CEO w Studio 102 Group, a także Prezes Fundacji Rozwoju Społecznej Odpowiedzialności HELISA. W 2015 r. nominowany, a w 2021 uhonorowany nagrodą “Ludzie, którzy zmieniają biznes” Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Pomysłodawca i organizator trójmiejskiej akcji społecznej pod tytułem Projekt Mistrzowie oraz SPOKO – Społeczny Kosz. Członek rady programowej organizacji zrzeszającej przedsiębiorców –  Pracodawcy Pomorza.

Szkolenie w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”

Wstęp wolny – wymagana rejestracja: formularz rejestracyjny
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona