BN Consulting Sp. z o.o.

BN Consulting Sp. z o.o.

BN Consulting to Partner Twojego Rozwoju. Mamy 25-lat doświadczenia. Wyróżnia nas kompleksowość, duża wnikliwość w procesach organizacji, a także krótki czas realizacji projektów i szybka adaptacja do organizacji klienta. Cechuje nas nowatorska metodyka działania szyta na miarę każdego klienta, unikatowość narzędzi oraz personalizacja i niezależność - współpracujemy na terenie całej Polski. Nasze mocne strony to dopasowanie do każdej organizacji i elastyczność działania, zgodnie z potrzebami firmy, a także szybkie rozpoznanie problemów, tempo i dynamika pracy, co wpływa na czas realizacji zleconych zadań oraz metodykę i merytorykę prowadzonych szkoleń i warsztatów. Układamy, usprawniamy i mapujemy procesy sprzedażowe, personalne i zarządcze. Opracowujemy siatki płac i systemy motywacyjne. Badamy potencjał i kompetencje pracowników, efektywność komunikacji, satysfakcji i zaangażowania pracowników. Wartościujemy stanowiska. Wdrażamy oceny okresowe. Prowadzimy warsztaty i szkolenia. Badamy potrzeby - napędzamy rozwój.

frakcja.zmiany@bnconsulting.pl