EWESA Studio Promocji i PR Ewelina Sasin

Szczegóły

EWESA Studio Promocji i PR Ewelina Sasin

Istniejemy na rynku od 15 lat, w czasie których zebraliśmy bardzo wiele doświadczeń oraz nauczyliśmy się wielu nowych rzeczy, którymi możemy dzielić się z innymi. Naszymi klientami są od lat oddziały międzynarodowych korporacji, które systematycznie do nas wracają i nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez naszego udziału. Są to bardzo wymagający klienci, którzy napędzają nieustanny rozwój Ewesy.

Specjalizujemy się w dziedzinach:

Strategia i kreacja

Nie ma dobrego marketingu bez super pomysłów. Naszą przewagą jest to, że przesiewamy kreatywne pomysły przez sito doświadczenia, od razu proponując pomysły, które są wykonalne i realne. Każde działanie, które planujemy musi mieć sens i uzasadnienie. Lubimy stawiać sobie ambitne cele i zadawać trudne pytania.

Content i design

Projekty graficzne to nasza silna strona. Uwielbiamy projektować wszystko od zera, po to, żeby mieć kontrolę nad projektem od jego powstania aż do realizacji. Identyfikacje wizualne, projektowanie key visuali, aranżacja wnętrz komercyjnych, projekty scenografii eventowych czy scenicznych nie są nam obce.

Event marketing

Nie ma eventu, którego się ̨ nie podejmiemy. A w czasach pandemii przeszliśmy sprawnie do digitalu. Uwielbiamy działania szyte na miarę,̨ małe, duże, proste, skomplikowane. Działamy kompleksowo, zaczynając od strategii i pomysłów poprzez pełną produkcję i realizację.

Shopper marketing

Sprawny marketing to dopasowane działania w miejscu sprzedaży. Możliwości jest mnóstwo – a wszystko zależy od produktu, grupy docelowej, celów i miejsca działania. Mocno wierzymy, że doświadczenie marki i produktu w bliskim kontakcie z konsumentem to klucz do budowania jego lojalności. Mamy sprawdzone sposoby na to, jak zostać dobrze zapamiętanym.

Dane kontaktowe

Adres
Gdańsk, ul. Derdowskiego, 4
Kod pocztowy
80-310
Dodatkowy adres email
wmroz@ewesa.pl
Telefon
Social media
Strona www
NIP
9591511109
Skip to content