MK Digital Sp. z o.o.

MK Digital Sp. z o.o.

MK Digital działa na rynku polskim i międzynarodowym od ponad 20 lat. Naszą misją jest pomaganie firmom w osiąganiu sukcesu poprzez dostarczanie efektywnych i skalowalnych usług marketingowych oraz rozwiązań technologicznych organizacjom na całym świecie.

Pomagamy biznesom:

• zwiększać ruch internetowy
  • pozyskiwać kwalifikowane leady sprzedażowe
  • poprawiać widoczność marki

Nasze usługi obejmują: audyt i optymalizację działań marketingowych, badania i opracowanie strategii marketingowych, szkolenia i coaching, outsourcing marketingu.

Dlaczego MK Digital?

Wzmocnimy twój zespół: dodamy nasze wieloletnie doświadczenie oraz sprawdzone rozwiązania marketingowe do działań twojego zespołu. Wspólnie osiągniemy twoje cele.

Zrealizujemy twoją strategię: zapłaciłeś za przygotowanie audytu i nowej strategii, ale nie masz mocy, żeby je zrealizować? Zrobimy to za ciebie — sprawnie i skutecznie.

Oszczędzasz czas i pieniądze: nie musisz nas szkolić ani płacić za nas składek zdrowotnych. Przekazujesz nam zadanie, a my je sprawnie realizujemy i dodajemy własne spostrzeżenia.

Kompleksowa obsługa: nie musisz szukać różnych specjalistów marketingowych. Wszystko załatwiasz w jednym miejscu i możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Słupsk, ul. Hubalczyków 14A/53
Kod pocztowy