Miller, Canfield, W. Babicki, A. Chełchowski i Wspólnicy Sp. k.

Miller, Canfield, W. Babicki, A. Chełchowski i Wspólnicy Sp. k.

Miller, Canfield W. Babicki, A. Chełchowski I Wpólnicy Sp.K. jest częścią międzynarodowej kancelarii Miller Canfield z siedzibą w Detroit, USA oraz oddziałami w Kanadzie, Meksyku, Chinach i Katarze. Kancelaria działa w Polsce od 1992 r. specjalizując się w projektach i transakcjach w zakresie nieruchomości. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie obejmuje blisko tysiąc dużej skali projektów nieruchomościowych: • tworzenie międzynarodowych struktur inwestycyjnych, • finansowanie projektów, • joint venture, • nabywanie i zbywanie nieruchomości, • obsługa przygotowania i realizacji procesu budowlanego, • zagadnienia kontraktowe (w tym umowy z projektantem, generalnym wykonawcą), • komercjalizacja projektów nieruchomościowych, • sprzedaż/nabywanie projektów w różnych stadiach zaawansowania, a także spółek i przedsiębiorstw nieruchomościowych, • restrukturyzacja. Świadczymy usługi doradztwa prawnego dotyczące obiektów handlowych, biurowych, magazynowo-logistycznych, przemysłowych, mieszkaniowych, szpitali, ośrodków opieki długoterminowej, akademików oraz hoteli. Doradzamy zarówno klientom polskim jak i zagranicznym, w tym inwestorom, firmom deweloperskim, operatorom obiektów komercyjnych, bankom i innym instytucjom finansowym. Dzięki działaniu w sieci powiązanych regionalnie i globalnie kancelarii z sukcesem prowadzimy transakcje o wielo-jurysdykcyjnym charakterze. Wśród naszych prawników są profesorowie, wykładowcy prawa w dziedzinie nieruchomości na wiodących uniwersytetach oraz międzynarodowi eksperci świadczący doradztwo prawne dla zagranicznych rządów w zakresie kształtowania zasad prawa nieruchomości. Nasi prawnicy byli wielokrotnie rekomendowani jako eksperci w dziedzinie nieruchomości przez Best Lawyers i European Legal Experts i Global Law Experts, i są autorami wielu publikacji w powyższym zakresie. Kancelaria Miller Canfield została wyróżniona tytułem najlepszej kancelarii w kategorii kancelarii od 20 do 50 pracowników przez Dziennik Gazetę Prawną.

W ramach praktyki zamówień publicznych prawnicy kancelarii doradzają klientom w obszarze prawa zamówień publicznych oraz międzynarodowych przetargów publicznych, w tym prowadzą szkolenia z zakresu prawnych aspektów udziału polskich przedsiębiorców w przetargach organizowanych przez instytucje międzynarodowe, m.in. przez rząd USA, NATO, ONZ, EBOiR

Warszawa, ul. Nowogrodzka 11
Social media