Lean To Win Sp. z o. o.

Lean To Win Sp. z o. o.

W LEAN TO WIN pomagamy firmom w usprawnianiu i zarabianiu. Dzięki temu budujemy wartość polskiego biznesu, wspieramy właścicieli firm, managerów i ich zespoły w poprawie efektywności, rozwoju i skalowaniu. Wspieramy firmy w optymalizacji procesów i zwiększaniu zysków. Nasze działania opierają się na autorskim Programie Szybkich Efektów, który łączy nowoczesne metody zarządzania z konkretnymi narzędziami i technikami, zapewniając szybkie rezultaty. Efektami naszych działań są konkretne oszczędności i rozwój. Idealnie pokazują to przykłady realnych efektów u naszych klientów:

• oszczędność 1050 godzin pracy specjalistów w branży narzędziowej,
  • 300 godzin oszczędności czasu obsługi klienta w kancelarii prawnej,
  • wzrost produkcji z 450 do 700 szt. na zmianę w firmie produkującej wózki.

Integralną częścią naszego podejścia jest aplikacja Heartly, która umożliwia monitorowanie wskaźników biznesowych w czasie rzeczywistym. Aplikacja wspiera firmy w podejmowaniu lepszych decyzji oraz w identyfikowaniu obszarów do dalszej optymalizacji, co jest kluczowe dla długoterminowego sukcesu.

Oferujemy również szeroką gamę szkoleń, które pomagają zespołom skutecznie realizować cele, zarządzać ryzykiem i komunikować się w sposób efektywny. Nasze szkolenia obejmują również inne kluczowe obszary, takie jak doskonalenie procesów, Lean Management, zarządzanie zmianą, zarządzanie projektami czy rozwój kompetencji
przywódczych. Posiadamy certyfikat SUS 2.0, który potwierdza najwyższą jakość świadczonych przez nas usług doradczych oraz szkoleniowych, co gwarantuje naszym klientom wsparcie na najwyższym poziomie.

Stalowa 17, Chorzów
kontakt@leantowin.pl