Akademia JA Sp. z o.o.

Akademia JA Sp. z o.o.

Akademia JA działaa od maja 2017 roku. W ofercie Akademii jest m.in. doradztwo la biznesu w tematach takich jak: opracowanie strategii i planów rozwoju, audyt organizacyjny (logistyka, R&D, HR), doradztwo w zakresie zarządzania personelem, w tym szkolenia Akademia Lidera. Akademia JA oferuje również nowatorskie metody wsparcia i rozwoju pracowników każdego szczebla, takie jak coaching, mentoring czy shadowing, które zwiększają efektywność i jakość pracy.

Wieloletnie doświadczenie biznesowe pomaga w wyborze dla danej organizacji, optymalnej formy i najlepszych narzędzi pracy. Akademia JA ma zespół ekspertów praktyków i obsługuje klientów procesowo. Akademia prowadzi projekty zarówno „szyte na miarę”, jak i otwarte (warsztaty z przywództwa w asyście koni czy zajęcia dbające o rozwój kompetencji przyszłości). Szkolenia Akademii JA dbają o rozwój osobisty uczestników, który podnosi jakość pracy zarówno jednostki, jak i całej organizacji.

Gdynia, ul. Śląska 51B/1A