Alfa Bravo S.C.

Szczegóły

Alfa Bravo S.C.

Alfa Bravo to oddział do zadań specjalnych. Od wielu lat dostarczamy naszym klientom dopasowane rozwiązania z kluczowych obszarów biznesu, takich jak:

 • doradztwo projektowe związane z analizą i opracowaniem raportu UX/UI
 • doradztwo technologiczne związane z opracowaniem zaleceń co do wyboru technologii
 • doradztwo w zakresie wyboru nazwy oraz kształtu logotypu i całościowego wizerunku marki
 • doradztwo i opracowywanie skutecznych strategii biznesowych
 • projektowanie graficzne i programowanie stron internetowych i sklepów internetowych
 • projektowanie oraz wdrażanie systemów dedykowanych dopasowanych do sposobu działania firmy
 • projektowanie oraz wdrażanie systemów edukacyjnych z kursami on-line

Ponadto nie zostawiamy naszych klientów bez opieki i zapewniamy pełne wsparcie z zakresu monitoringu i wsparcia technicznego oraz opieki nad stronami internetowymi, które stworzyliśmy.

Co jest naszym znakiem rozpoznawczym?

 1. Doradzamy i projektujemy zgodnie z najlepszymi zasadami User Experience. Dzięki testom użyteczności oraz zaawansowanym rozwiązaniom analitycznym możemy badać realne zachowania użytkowników stron i platform internetowych.
 2. Tworzymy wyraziste i rozpoznawalne wizerunki marek naszych klientów. Realizujemy projekty zarówno dla małych, rozwijających się firm, jak i dużych przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji rynkowej.
 3. Nie obawiamy się innowacji. Wdrażamy zupełnie nowe strategie, kreujemy nowe potrzeby wśród konsumentów i skutecznie poszerzamy zasięg działania naszych klientów.
 4. Aplikacje internetowe oraz strony www i sklepy internetowe budujemy w oparciu o autorski system CMS ABDEO. Dzięki dedykowanej, nieustannie rozwijanej platformie zapewniamy firmom systemy dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i procedur. 
 5. Pracujemy dla osób prywatnych, firm i korporacji, a także instytucji zaufania publicznego. Wykonane przez nas projekty uzyskują wysokie oceny i dobre opinie. Zdecydowana większość naszych zleceniodawców po zakończonym projekcie deklaruje dalszą chęć współpracy i korzystania z innych usług z naszej oferty.

Jak działamy?

 1. Pierwszym krokiem realizacji jest ETAP PLANOWANIA, w którym przeprowadzamy szczegółową analizę mocnych i słabych stron projektu oraz jego otoczenia biznesowego w tym takżę rozwiązania konkurencji. W tym etapie na podstawie makiety funkcjonalnej doradzamy jakie rozwiązania powinny zostać wykorzystane w Państwa projekcie. 
 2. Kolejnym krokiem jest ETAP PROJEKTOWANIA podczas którego na podstawie analizy wykonamy finalny dopracowany projekt graficzny z finalnymi zdjęciami, kolorami i tekstami a przede wszystkim z poszanowaniem zasad, które zaplanowaliśmy i doradziliśmy w etapie pierwszym.
 3. Tworząc grafikę zadbamy o to, by stylistyka Państwa strony kreowała wizerunek profesjonalnego i poważnego miejsca, a znalezienie informacji o ofercie było proste i przyjemne – takie rozwiązanie znacząco zwiększa szanse na to, że Klienci skorzystają z Państwa oferty.

Kolejnym krokiem jest ETAP BUDOWY, to moment, w którym do pracy wkraczają nasi programiści, fachowcy w swojej dziedzinie. Na podstawie projektu graficznego rozpoczynają budowę strony internetowej.

Nasi programiści dbają o to aby stworzony w poprzednim etapie projekt był w pełni funkcjonalny czyli zbudowany zgodnie ze standardami, dopracowany i bezpieczny. Państwa projekt zostanie wykonany kompleksowo pod klucz.

Zrealizowane prace obejmujemy zawsze 12-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Ostatnim krokiem jest ETAP WSPARCIA - Po zrealizowaniu projektu, oferujemy hosting, opiekę techniczną i serwis utrzymaniowy nowego projektu.

 

 

Jesteśmy zespołem do realizacji projektów specjalnych, który nieprzerwanie od 2017 roku dostarcza dla swoich Klientów najlepsze rozwiązania z zakresu analizy UX (makieta funkcjonalna), opracowania nazwy, wizerunku i strategii biznesowych. Nasza działalność polega również na doradztwie, projektowaniu graficznym i programowaniu stron internetowych, sklepów internetowych, a także systemów dedykowanych i systemów edukacyjnych z kursami online. Firma świadczy również usługi marketingowe, a także monitoringu i wsparcia technicznego oraz opieki nad stronami internetowymi. 

Nasze projekty są zgodne z najlepszymi zasadami UX/UI design, przeprowadzamy testy użyteczności i monitorujemy zachowania klientów, na podstawie, których jesteśmy w stanie bardzo dużo wywnioskować. Dbamy o to, aby wizerunek marki był unikatowy, rozpoznawalny, funkcjonalny, powszechny i zgodny z najwyższymi standardami jakości. Ponadto tworzymy również dedykowane oprogramowanie w oparciu o autorski system CMS. Każdy z naszych systemów jest unikalny i dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta, jest on każdorazowo tworzony od podstaw. Każdy klient otrzymuje niewyłączną licencję uprawniającą go do korzystania z oprogramowania, które przygotowaliśmy. Nasza firma tworzy nowe strategie, kreuje nowe potrzeby oraz rozszerza rynki docelowe, posiada bardzo dobre opinie oraz wysokie zadowolenie klientów. Po ukończonym projekcie zdecydowana większość klientów deklaruje dalszą chęć współpracy i korzystania z innych usług, które oferujemy. Firma posiada odbiorców zarówno w sektorze osób prywatnych, firm i korporacji a także instytucji zaufania publicznego. Zanim nasi specjaliści przystąpią do prac projektowych, następuje szczegółowa analiza mocnych i słabych stron firm, oraz ich dotychczasowych głównych zalet. Na podstawie tych informacji analizujemy konkurencję danego klienta oraz przystępujemy do prac związanych z poszukiwaniem lepszych rozwiązań. Następnie przystępujemy do szeregu prac jakimi jest wykonanie makiety funkcjonalnych oraz prac projektowych. Kolejnym etapem, po ich akceptacji, jest wdrożenie projektu i systemu. Udzielane jest każdorazowo 12 miesięcy okresu gwarancyjnego na wykonane prace. Po tym okresie również nie zostawiamy swoich klientów, ponieważ świadczymy usługę monitorowania i wsparcia technicznego, dzięki któremu na bieżąco naprawiane są wszelkie usterki.

Tagi

Dane kontaktowe

Adres
Batalionów Chłopskich 27/2
Kod pocztowy
81-415
Dodatkowy adres email
biuro@alfabravo.pl
Telefon
Telefon komórkowy
Social media
NIP
5862320202
Skip to content