ATLANTIC CONTRACT SP. Z O.O. SP. K.

Szczegóły

ATLANTIC CONTRACT SP. Z O.O. SP. K.

Atlantic Contract sp. z o.o. sp.k. to firma o zasięgu globalnym, która umożliwia przedsiębiorcom uczestniczenie w kontraktach zlecanych przez Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych, w tym US Army, oraz państwa członkowskie NATO.  Wyszukujemy także kontrakty w ponad 20 bazach przetargowych ONZ.

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w realizowaniu kontraktów prowadzonych przez polskie firmy na terenie amerykańskich inwestycji federalnych, zarówno wojskowych i cywilnych. Wszyscy dysponują odpowiednimi, najwyższymi referencjami. Posiadają także certyfikaty US Army i NATO uprawniające do prowadzenia projektów na terenie amerykańskich baz wojskowych i placówek federalnych.

Po zarejestrowaniu przez nas Twojej firmy w bazach zamówień federalnych, ONZ oraz NATO, codziennie będziesz miał dostęp do setek zapytań/przetargów na wszystkich kontynentach i kontraktów realizowanych w prawie wszystkich branżach. Nasz dział wyszukiwania przetargów pracuje na rzecz naszych klientów praktycznie 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. 

Nasza kadra  to doświadczeni praktycy,  kierownicy projektów dla US Army w Polsce i Europie, prawnicy specjalizujący się w polskim prawie gospodarczym oraz w Federalnym Prawie Zamówień Rządowych USA.

Stale współpracujemy z konsultantami, doradcami i byłymi oficerami kontraktowymi wywodzącymi się ze struktur US Army, NATO,  US Navy,  US Air Force,  ONZ, Kongresu i Senatu USA, Departamentu Obrony USA, Logistycznej Agencji Obrony (DLA), Army and Air Force Exchange Service (AAFES) oraz wielu kluczowych instytucji rządowych.

Działamy zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, jakości i zarządzania oczekiwanymi wobec partnerów dla US Arm,  NATO i Organizacji Narodów Zjednoczonych.

DLACZEGO WARTO Z NAMI ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ ?

Jako nieliczni na polskim rynku posiadamy wiedzę, bazę kontaktów i udokumentowane sukcesy w branży kontraktów dla US Army, ONZ i NATO na świecie, w Europie i w Polsce. Z nami już w 6 tygodni będziesz mógł przystępować jako zarejestrowany dostawca do ponad 100.000 przetargów w celu realizacji kontraktów zarówno na terenie Polski jak i na całym świecie.

Dane kontaktowe

Adres
ul. Słomińskiego 7 lok. 203, Warszawa 00-195
Kod pocztowy
00-195
Dodatkowy adres email
grzegorz@atlanticcontract.com
Telefon
Komunikator
WhatsApp na nr (+48)602-434-008
Social media
NIP
5252795869
Skip to content