Business Solutions Krzysztof Lasota & Partners

Business Solutions Krzysztof Lasota & Partners

Business Solutions, jako firma konsultingowa, funkcjonuje na rynku do 2008 roku. Przez ostatnich 8 lat operujemy głównie na terenie północnej Polski.

Firmę tworzy 5 doświadczonych konsultantów zarządzania o różnych specjalizacjach: finanse, HR, organizacja, marketing, prawo, szkolenia, wdrożenia-wsparcie, kolejnych 6 współpracuje z nami w zależności od potrzeb poszczególnych zleceń. Zajmujemy się doradztwem strategicznym ukierunkowanym głównie na sektor MSP.

Jako jedna z nielicznych firm konsultingowych w Polsce tworzymy strategie w oparciu o Blue Ocean Strategy. Na podstawie partnerskiej umowy z ICAN Institut i Business Harvard Review Polska prowadzimy certyfikowany program konsultingowo-wdrożeniowy, mający na celu efektywne wdrożenie wiedzy pozyskanej na szkoleniach on-line oferowanych przez ICAN i BHRP dla sektora MSP.

Rybnik, ul. Władysława Stanisława Reymonta 10A