Business Thinking Iga Kopeć

Szczegóły

Business Thinking Iga Kopeć

Business Thinking Iga Kopeć to firma doradcza założona w 2010 roku przez Igę Kopeć.

Iga Kopeć jest doradcą biznesowym z dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym, zorientowanym wokół prowadzenia projektów związanych z rozwojem działalności gospodarczej. Zajmuje się zarówno tworzeniem nowych przedsiębiorstw, jak i projektowaniem produktów i usług dla MSP. W swojej pracy wykorzystuje umiejętności prowadzenia procesów z wykorzystaniem metodologii design thinking oraz metodyki zarządzania projektami, a także coachingu.

Współpracowała dotychczas z wieloma branżami, m.in. produkcyjną, usługową (np. turystyczną, rozrywkową czy informatyczną), Jednostkami Samorządu Terytorialnego oraz organizacjami pozarządowymi i podmiotami ekonomii społecznej. Jako trener, szkoleniowiec, doradca i coach od lat współpracuje z realizatorami projektów rozwojowych i firmami z sektora MSP.

Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami podczas prowadzonych konsultacji biznesowych. Przez klientów doceniana za skuteczność w działaniu, nieszablonowe pomysły oraz dawanie ludziom inspiracji. Dzięki dotychczasowym doświadczeniom potrafi sprawnie zbudować strategię rozwoju dla niemal każdego biznesu, dając mu realne szanse na powodzenie.

Tagi

Dane kontaktowe

Adres
Gdynia, Virgo, ul. Waszyngtona 34/36 lok. 429A
Kod pocztowy
81-342
Dodatkowy adres email
kontakt@businessthinking.pl
Telefon
Komunikator
-
Strona www
NIP
6642033487
Skip to content