ECDP Tax Żuk Komorniczak i Wspólnicy Sp. k.

Szczegóły

ECDP Tax Żuk Komorniczak i Wspólnicy Sp. k.

Jesteśmy jedną z wiodących firm konsultingowych w Polsce, obecną na rynku od 15 lat. Świadczymy  usługi doradztwa prawnego, podatkowego i wsparcia inwestycyjnego dla biznesu. Wspomagamy klientów m.in. w zakresie podatków pośrednich i bezpośrednich, cen transferowych, akcyzy, jak również międzynarodowego planowania podatkowego. Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne związane z działalnością gospodarczą klientów. Pomagamy polskim przedsiębiorcom w ekspansji i prowadzeniu biznesu na zagranicznych rynkach zapewniając pełną obsługę w języku polskim. ECDP  jako pierwsza polska firma doradcza utworzyła swoje spółki za granicą. Jest obecna poprzez własne oddziały i podmioty partnerskie m.in. w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Rumunii, na Litwie, Białorusi, Ukrainie, Malcie, Cyprze, w Holandii, Islandii oraz Wielkiej Brytanii.

Nasza oferta jest kierowana zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i firm rodzinnych działających we wszystkich branżach. Główne nasze biura regionalne w Polsce znajdują się w Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Łodzi, Katowicach i Krakowie. Jesteśmy elastyczni – spotkania z klientami organizujemy w całej Polsce.

Działalność ECDP była przez ostatnie lata wielokrotnie doceniana czołowymi miejscami w prestiżowych rankingach, m.in. „Największych Firm Doradztwa Podatkowego” Dziennika Gazety Prawnej w 2018 r. oraz „Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego” Rzeczpospolitej w 2018 i 2019 r.

Tagi

Dane kontaktowe

Adres
Warszawa, ul. Twarda 18
Kod pocztowy
00-105
Telefon komórkowy
Social media
Strona www
NIP
6342951440
Skip to content