Excento Sp. z o.o.

Szczegóły

Excento Sp. z o.o.

Excento jest spółką celową Politechniki Gdańskiej z historią zaczynającą się od 2013 roku. Od tego momentu firma specjalizuje się w zakładaniu spółek spin-off, realizacji projektów B+R na zlecenie przedsiębiorstw, często dofinansowanych z funduszy europejskich oraz realizacji usług eksperckich, tj. audytów biznesowo-grantowych czy audytów technologicznych.

Oprócz tego Excento było operatorem dwóch edycji projektu „e-Pionier”, w których wspierane były innowacyjne projekty z sektora ICT. Obecnie firma jest realizatorem programu „μGranty B+R dla przedsiębiorstw”, przy pomocy którego pomorscy przedsiębiorcy mogą aplikować o bezzwrotne wsparcie na zakup usług badawczo-rozwojowych w projektach o wartości do 200 tys. zł.

Firma konsoliduje rynek innowacyjnych firm z potencjałem ludzkim znajdującym się na Politechnice Gdańskiej, tym samym przyczyniając się do realizacji i wdrażania rozwiązań innowacyjnych w województwie pomorskim.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które prowadzą działalność innowacyjną oraz chcą wprowadzić u siebie działania badawczo-rozwojowe.

Dane kontaktowe

Adres
Gdańsk, al. Zwycięstwa 27
Kod pocztowy
80-233
Telefon
Social media
Strona www
NIP
9571068929
Skip to content