FOLLOW Alicja Gotowczyc

Szczegóły

FOLLOW Alicja Gotowczyc

SZCZĘŚLIWY LIDER buduje "szczęśliwe" organizacje - czyli te, w których pracują ludzie mający poczucie sensu, współtworzący wizję firmy, z radością podążąjący za świadomym siebie, autentycznym liderem.

LIDER ŚWIADOMY SIEBIE jest człowiekiem spójnym w myślach, słowie i działaniach, który zarządzanie ludźmi opiera na wartościach,  talentach i motywacji.

Alicja Gotowczyc, reprezentująca FOLLOW, ułatwia tranformację z

LIDERA do SZCZĘŚLIWEGO LIDERA

korzystając z wiedzy i doświadczeń zdobytych w zarządzaniu ludźmi w międzynarodowych organizacjach, realizując programy doradcze, rozwojowe, mentoringowe w biznesie, organizacjach społecznych i środowisku akademickim.

 

OBSZARY DORADZTWA/KONSULTINGU:

strategia, wizja-misja organizacji, kultura firmy, relacje w zarządzie i w strategicznej grupie zarządczej, organizacja struktury i odpowiedzialności, rozwój kompetencji zarządczych, rozwiązywanie konfliktów, analiza i diagnoza problemów zarządczych (identyfikacja i wsparcie w rozwiązywaniu problemów), komunikacja menadżerska, trudne sytuacje zarządcze, wdrożenie zmiany w organizacji, sukcesja, zarządzanie partycypacyjne/inkluzywne

Dane kontaktowe

Adres
Sopot, ul. Króla Jana Kazimierza 14
Kod pocztowy
81-743
Dodatkowy adres email
alicja@gotowczyc.com
Telefon
Telefon komórkowy
Komunikator
WhatsApp, Messenger
Social media
NIP
5851207695
Skip to content