Fundacja Homo Perfectus

Szczegóły

Fundacja Homo Perfectus

Głównymi obszarami działalności Fundacji Homo Perfectus jest doradztwo biznesowe, doradztwo marketingowe i PR, edukacja, szkolenia, coaching, rozwój społeczny i zawodowy, a także pomoc w pozyskiwaniu środków unijnych i realizacji oraz rozliczania projektów.

Fundacja w szczególności zaangażowana jest we wsparcie rozwoju przedsiębiorstw sektora MSP. Pomagamy mikro-, małym i średnim przedsiębiorstwom budować i rozwijać działalność, tworzyć markę, promować działalność, produkty i usługi, wprowadzać innowacyjne rozwiązania w obszarze public relations i marketingu, kreować wizerunek firmy i marek, dywersyfikować działalność, pozyskiwać zasoby, zdobywać nowe rynki, rozwijać działalność poza granicami kraju. Wspieramy przedsiębiorców w każdym aspekcie działań marketingowych i public relations dostosowanych do potrzeb, oczekiwań, możliwości i planów rozwoju firmy.

Nasze doradztwo i wsparcie obejmuje w szczególności doradztwo strategiczne, strategie marketingowe, strategie marki, strategie komunikacyjne, audyt marketingowy, audyt komunikacyjny, audyty stron i działań, opracowanie planu marketingowego, opracowanie tożsamości wizerunkowej, marketing B2B i social selling, badania marketingowe, badania i analizy rynku, analizy marketingowe, kampanie reklamowe w social media, Google Adwords i Native Content Distribution, CPM, CPC, CPA, CPL, kampanie wizerunkowe, komunikację i monitoring social media, digital i content marketing, influencer marketing, automatyzację marketingu, działania remarketingowe, word of mouth marketing, marketing wystawienniczy, opracowanie i poprowadzenie kampanii promocyjnych, strategie PR, PR korporacyjny, PR produktowy, PR ekspercki, media relations, e-PR, identyfikację wizualną, wydawnictwa firmowe, eventy, akcje kreatywne i ambientowe, komunikację wewnętrzną, niestandardowe rozwiązania komunikacyjne, CSR, kampanie społeczne, opracowanie budżetów i KPI, doradztwo bieżące i kryzysowe, szkolenia i konsultacje. Ponadto świadczymy usługi doradztwa w zakresie korzystania z pomocy publicznej dla przedsiębiorców, prowadzenia działalności gospodarczej zagranicą, wejścia na rynki zagraniczne, przygotowania planu rozwoju eksportu, strategii wejścia na wybrane rynki, oceny potencjału eksportowego, wyszukiwania partnerów zagranicznych, nawiązywania relacji, negocjacji, opracowania analiz wybranych rynków, uwarunkowań prowadzenia działalności na wybranych rynkach, doradztwa w zakresie usprawniania procesów biznesowych, opracowania strategii, planów rozwoju, audytu organizacyjnego, mapowania i optymalizacji procesów, pozyskania finansowania przedsięwzięć, w tym ze środków unijnych.

Prowadzimy szkolenia i doradztwo, w tym dofinansowane ze środków unijnych w ramach BUR (Bazy Usług Rozwojowych) dla przedsiębiorców i pracowników w zakresie przepisów związanych z szeroko pojętym marketingiem i PR, RODO, efektywną sprzedażą i negocjacjami, prowadzeniem i działalnością przedsiębiorstwa w czasie pandemii Covid-19, budowaniem zespołów i motywowaniem pracowników.

Realizujemy szkolenia i doradztwo w ramach Akademii Menadżera, z dofinansowaniem ze środków unijnych, służących podnoszeniu kompetencji menadżerskich przedsiębiorców, pracowników na stanowiskach kierowniczych i planowanych do awansu na stanowiska kierownicze.

Poprzez dedykowane projekty Fundacja umożliwia ich uczestnikom, bez względu na wiek, wykształcenie, płeć, nabywanie i rozwijanie kluczowych kompetencji, kwalifikacji, zainteresowań oraz pasji, wypełniając lukę pomiędzy tym, co oferuje system edukacji a tym, czego oczekuje rynek pracy.

W swojej działalności wykorzystujemy najnowsze dostępne rozwiązania technologiczne, które optymalizują naszą pracę i automatyzują procesy, znakomicie usprawniając efektywność realizowanych zadań.

Fundacja posiada certyfikat PN-EN ISO 9001:2015. Fundacja wpisana jest do Bazy Usług Rozwojowych jako dostawca usług rozwojowych.

Dane kontaktowe

Adres
Wrocław, ul. Kaszubska 8/8
Kod pocztowy
50-215
Dodatkowy adres email
fundacja@homoperfectus.org
Telefon komórkowy
Strona www
NIP
8982166107
Skip to content