Hotele i Gastronomia Plus Sp. z o.o.

Hotele i Gastronomia Plus Sp. z o.o.

Firma działa na rynku od 9 lat. Dysponuje zespołem ponad 30 doradców (https://hoteleplus.pl/poznaj-nasz-zespol/). Specjalizujemy się w usługach doradczych i szkoleniowych skierowanych do branży turystycznej a w szczególności hotelarskiej i gastronomicznej. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów doradczych. Firma posiada certyfikaty: • Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno – Szkoleniowych nr. 323/2019 (usługi doradcze) • Certyfikat Jakości Szkoleń – The Global Language System z dnia 14.04.2017r. • Certyfikat Jakości Kształcenia Ustawicznego – wydany przez Stowarzyszenie Hotelarzy i Restauratorów Niezależnych z dnia 17.02.2017r. • Certyfikat Najwyższej Jakości Szkoleń – wydany przez Polską Akademię Sztuki Kulinarnej z dnia 30.09.2016r. • Certyfikat Jakości Usług Szkoleniowych – wystawiony przez europejski Klaster „Kulinaria Plus” z dnia 01.02.2016r. Ponadto posiada również pozytywny audyt Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i znajduje się w Ogólnopolskiej Bazie Usług Rozwojowych. ( w zakresie usług doradczych i szkoleniowych). Posiada wpis o możliwości świadczenie usług doradczych z dofinansowaniem w ramach Podkarpackiej Platformy Wsparcia Biznesu. Informacja o referencjach: https://hoteleplus.pl/referencje/ Przykładowe zrealizowane usługi doradcze na rzecz: • Fama Gdańsk • Hotel Platan Gdańsk • Hotel Bristol • Sailor Łeba • Hotel Śląsk • Hotel Vinnica • Folwark Białych Bocianów • Hotel Europa • Hotel Ciżemka • Hotel Wieniawa Spa • Hotel Klimek • Folwark Łękuk • Hotel Blue Diamond • Hotel Artis Loft • Dwór Tomaszowice • Karczma u Garncarzy • Hotel Witek • Hotel Spa Scaliano • Hotel Redyk • Hotel Nowy Dwór Osoby koordynujące projekty doradcze: Piotr Tabor – Prezes Zarządu Absolwent Prawa, ukończył zarówno studia podyplomowe Nowoczesne Technologie i Strategie w biznesie turystycznym i hotelarskim jak również Akademię Hotelarza w Warszawie. W 2012 r. został absolwentem prestiżowych studiów MBA w zakresie – Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Praktyk zarządzający i doradzający w projektach hoteli niezależnych jak również w rozwiązaniach sieciowych m.in. Grupa Hoteli 21 oraz Grupa Hotelowo – Turystyczna SANTUR. Zarządza firmą Hotele i Gastronomia Plu s (www.hoteleplus.pl) . Doświadczony trener i doradca w zakresie: zarządzania, sprzedaży, HR oraz zagadnień branżowych z hotelarstwa i turystyki. Zrealizował i koordynował wiele projektów inwestycyjnych, marketingowych oraz HR. Aktualnie koordynuje także innowacyjny program lojalnościowy dla gości hoteli i restauracji - Moje Hotele (www.mojehotele.pl). Zrealizował kilkadziesiąt usług doradczych. Możemy zrealizować następujące usługi w ramach: a) katalogu specjalistycznych usług doradczych dla MSP dotkniętych skutkami pandemii COVID-19 - Zarządzanie i organizacja - Finanse - Marketing -Specjalistyczne doradztwo w zakresie dostosowana działalności do reżimu sanitarnego b) otwartego katalogu usług - usługi prawno-podatkowe dotyczące prowadzenia przedsiębiorstwa - doradztwo eksportowe - marketing - zarządzanie i organizacja - finanse - ICT - techniczno-środowiskowy Plus wszystkie usługi związane z działalnością hotelarską i gastronomiczną.

Al. Armii Kajowej 20 35-307 Rzeszów,