ICTHUB Tomasz Derdej Sp. k.

Szczegóły

ICTHUB Tomasz Derdej Sp. k.

Jesteśmy technologicznym HUB’em posiadającym matrycę unikalnych kompetencji w obszarze ICT oraz wieloletnie doświadczenie w poszczególnych sektorach gospodarki.

Taki model działalności pozwala zapewniać naszym Partnerom efektywną realizację usług w zakresie zaawansowanych technologii informatycznych, przekładających się na bezpośrednie wsparcie ich najważniejszych procesów biznesowych.

ICTHUB to Zespół specjalistów posługujących się „know-how” w ramach wysokich technologii dotyczących: platform IT, aplikacji biznesowych, centrów danych jak i specjalizowanego autorskiego oprogramowania. Zapewniamy wsparcie na etapach: doradztwa, opracowania koncepcji architektury, realizacji wdrożeń oraz usług utrzymaniowych. Aplikacja w prywatnej chmurze (on-premise) służąca do bezpiecznej wymiany elektronicznych dokumentów w organizacji to element portfolio ICTHUB warty zainteresowania w świetle obecnych regulacji prawnych oraz postępującej digitalizacji w komunikacji firma-klient.

Motto jakim się kierujemy: dostarczać optymalne rozwiązania ICT pozwalające skutecznie realizować cele biznesowe naszym Partnerom.

Dane kontaktowe

Adres
Warszawa, ul. Jana III Sobieskiego 45/179
Kod pocztowy
02-930
Telefon
Strona www
NIP
5213848745
Skip to content