Internet Plus S.C. Renata i Rafał Pośpiech

Internet Plus S.C. Renata i Rafał Pośpiech

Firma INTERNET PLUS powstała w maju 1999 roku w wyniku ambicji młodych, wykształconych ludzi. Służymy pomocą w kreowaniu wizerunku Firm, nasze usługi kompleksowo zaspokajają szeroko rozumiane potrzeby marketingowe naszych Klientów. Możemy między innymi: - opracować kompleksowy plan marketingowy z uwzględnieniem potrzeb Klienta, oraz jego grupy docelowej, - dokonać analizy działań marketingowych oraz branży konkurencyjnej, - doradzić w kreowaniu wizerunku firmy, dokonać rebrendingu istniejącego wizerunku, - zredagować strategię marketingową, strategię komunikacji - opracować i poprowadzenie kampanii promocyjnych, internetowych, lokalnych - wykorzystać wieloletnie doświadczenie w procesie tworzenia i rozwijania stron www, projektów internetowych, sklepów, - doradzić w zakresie rozwoju sprzedaży internetowej - współpracować w celu utrzymania spójnego wizerunku w zakresie tworzenia materiałów, reklamowych, promocyjnych, wizerunkowych, sesji produktowycj czy copywritingu - precyzujemy działania mających na celu sprecyzowanie oczekiwań Klienta, zakup domen, opracowanie wstępnych projektów graficznych, wykonanie i wdrożenie projektów internetowych poprzez działania mające na celu wypromowanie serwisu, stałą opiekę i pomoc techniczną. - szkolenie z zakresu obsługi paneli do zarządzania treścią stron www - dbamy o spójność graficzną materiałów naszych Klientów. i wiele innych usług doradczych w zależności od potrzeb Klienta. Naszą mocną stroną są zaawansowane serwisy z dynamicznie generowaną treścią, serwisy informacyjne jak również sklepy, oraz każde inne zdefiniowane przez Klienta. Posiadamy własne studio graficzne wyposażone w najnowsze narzędzia do tworzenia profesjonalnych serwisów www, dla Państwa dyspozycji oddajemy nasze bogate doświadczenie zawodowe. Stworzone przez nas witryny są szybkie i niezawodne w działaniu. Projekty są testowane i udoskonalane we współpracy z Klientem na każdym etapie prac. Jednocześnie dzięki optymalizacji kodu i elementów graficznych nie muszą Państwo wybierać między estetyką a szybkością i funkcjonalnością. Stała opieka, usługi doradcze i szkoleniowe nad serwisem to dodatkowe zalety naszych usług.

AL. Armii Krajowej / 1/3 lok 2, 42-202 Częstochowa, Poczta: Częstochowa
marketing@iplus.com.pl