Inventity Foundation

Szczegóły

Inventity Foundation

Inventity Foundation to niezależna firma doradcza, świadcząca usługi doradztwa strategicznego, operacyjnego, technologicznego pod marką Growing Pains Strategy® oraz usługi w obszarze komercjalizacji i transferu technologii.

Łączymy solidną analizę z kreatywnymi strategiami, które generują prawdziwą i trwałą wartość dla naszych klientów. Staliśmy się wieloletnim doradcą polskich i międzynarodowych firm przemysłowych i usługowych, a także instytucji publicznych w Polsce i zagranicą.

Jako jedyni w Polsce pokazujemy, jak rozwijać i skalować przedsiębiorstwa metodyką Growing Pains®. Pozwala ona tworzyć procesy strategicznego planowania w organizacji i rozwijać zarządzanie efektywnością, co stanowi źródło długofalowego wzrostu firmy i poprawy wyników finansowych.

W Inventity Foundation bardzo dbamy o to, aby inicjowane w ramach naszego doradztwa usprawnienia organizacyjne i wdrażanie technologii pomagały naszym klientom przekształcać ich firmy i projekty w opłacalne i skalowalne biznesy. Posiadamy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2005 do prowadzenia działalności w zakresie: doradztwo biznesowe i usługi szkoleniowe.

Tagi

Dane kontaktowe

Adres
Warszawa, Mindspace, ul. Koszykowa 61
Kod pocztowy
80-309
Telefon
Telefon komórkowy
Strona www
NIP
7010226169
Skip to content