iSourceTec Sp. z o.o.

Szczegóły

iSourceTec Sp. z o.o.

iSourceTec powstało, aby pomagać przedsiębiorstwom w przejściu z małych, rodzinnie zarządzanych firm, w duże, efektywnie zarządzane organizacje. Doradzamy również dużym, międzynarodowym koncernom i ich oddziałom w Polsce i za granicą.

Na początku każdy pracownik w firmie posiada wiedzę o swojej roli, obowiązkach i procesach w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie zdobyte wraz z rozwojem firmy. Wraz z wzrostem sprzedaży i zatrudnienia takie podejście prowadzi do wielu błędów, utrudnia wdrożenie nowych pracowników i nie pozwala w pełni wykorzystać potencjału do dalszego rozwoju.

Wieloletnie doświadczenie naszych konsultantów pozwala wdrożyć najlepsze rozwiązania operacyjne, procesowe i organizacyjne, wykorzystywane przez największe międzynarodowe koncerny w celu podniesienia efektywność całej organizacji.

Dodatkowo, nasze doświadczenie w IT pozwala doradzić, zaproponować i wdrożyć najbardziej optymalne rozwiązania, które jeszcze bardziej usprawnią funkcjonowanie firm naszych klientów, za co zostaliśmy docenieni przez MIT Enterprise Forum CEE; jesteśmy absolwentem edycji 2017/2018 tego akceleratora.

Tagi

Dane kontaktowe

Adres
Gdańsk, ul. Lęborska 3B
Kod pocztowy
80-386
Telefon komórkowy
Strona www
Skip to content