ITCenter

Szczegóły

ITCenter

ITCenter - Twój partner w cyfrowej transformacji

Pomagamy organizacjom na nowo zdefiniować ich biznesy i operacje, tak aby jak najlepiej wspierać ich główne cele, efektywność, wzrost i przewagę konkurencyjną. Wytyczamy nowe trendy w rozwiązaniach infrastrukturalnych, systemowych, webowych i mobilnych.

Transformujemy całe organizacje w doskonale funkcjonujące, inteligentne, ekosystemy elastycznie dostosowujące się do dynamicznego otoczenia. Uruchamiamy zmiany na wszystkich poziomach w organizacji, wnikliwie analizujemy strategię, modele biznesowe i procesy naszych klientów. Dbamy o to, aby zrozumieć oczekiwania i perspektywę dużej liczby interesariuszy. Realizacja projektów w duchu partnerstwa umożliwia nam poznanie organizacji klienta i opracowanie rekomendacji co do kierunków współpracy w przyszłości.

22 lata doświadczenia i innowacji

Nasza firma powstała z połączenia pasji informatycznej z umiejętnością rozpoznania potrzeb przedsiębiorstw. Rozwiązaniami IT zajęliśmy się 22 lata temu, w zupełnie innej epoce. Od początku postanowiliśmy skoncentrować się na dostarczaniu kompleksowej obsługi informatycznej dla Klienta biznesowego. Nasza oferta szybko objęła wszystkie elementy ekosystemu informatycznego: warstwę teletechniczną, sprzętową oraz oprogramowanie. Od kilkunastu lat budujemy również własne rozwiązania programistyczne i z powodzeniem implementujemy je w przedsiębiorstwach, których oczekiwania wykraczają daleko ponad przeciętne standardy.

Dzisiaj, w erze transformacji cyfrowej, integrujemy niemal wszystkie obszary funkcjonowania organizacji naszych klientów za pomocą inteligentnych technologii informatycznych. Procesy transformacyjne, przeprowadzane przez zespół naszych ekspertów, fundamentalnie zmieniają operacje, dostarczanie wartości a równie często zasady gry w wielu branżach.

Transformacja do biznesu 4.0 z ITCenter to:

  • Strategia i plan transformacji cyfrowej,
  • Cyfrowe mapowanie procesów,
  • Szereg obszarów kompetencyjnych: produkcja, handel i logistyka,
  • Przemysł0,
  • IIOT - Przemysłowe zastosowanie Internetu rzeczy.

Dane kontaktowe

Adres
Warszawa, ul. Kondratowicza 37
Kod pocztowy
03-285
Dodatkowy adres email
michal.gorski@itcenter.pl
Telefon
Social media
Strona www
NIP
9512481556
Skip to content