JB Solutions Sp. z o.o.

Szczegóły

JB Solutions Sp. z o.o.

JB Solutions funkcjonuje na rynku polskim i europejskim od 2012 roku.  Jesteśmy profesjonalnym biurem księgowo-doradczym posiadającym siedzibę w Gdańsku oraz oddziały w Warszawie i Londynie.

Zajmujemy się kompleksową obsługą mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób fizycznych.

Głównymi specjalistycznymi usługami doradczymi, jakie świadczy JB Solutions są:

  1. Analizy i modele finansowe, ocena opłacalności inwestycji
  2. Opracowanie biznesplanu i doradztwo biznesowe
  3. Wycena przedsiębiorstw, zorganizowanych części przedsiębiorstw, środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych
  4. Opracowanie narzędzi kontrolingowych (m.in. dotyczących planowania finansowego, budżetowania, kalkulacji kosztów wytworzenia)
  5. Doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej
  6. Doradztwo w procesie tworzenia, podziału, zbycia, nabycia podmiotów, zorganizowanych części przedsiębiorstw
  7. Wydanie interpretacji, opinii prawno-podatkowej
  8. Analiza skutków podatkowych transakcji
  9. Doradztwo w procesie pozyskiwania ochrony praw własności

Miarą sukcesu JB Solutions jest sukces i zadowolenie klientów. JB Solutions cechuje rzetelna wiedza i doświadczenie. Cenimy sobie otwartość oraz zapewniamy pełną dyskrecję. Jesteśmy partnerem do rozmów i potrafimy słuchać. Rozumiejąc interesy i oczekiwania klientów, przyczyniamy się do ich sukcesu. Na pierwszy plan wysuwamy indywidualne podejście do biznesu, jesteśmy zawsze gotowi na nowe wyzwania i cele.

Nasze usługi świadczymy z najwyższą starannością w oparciu o aktualne przepisy i standardy, kierując się przy tym obiektywizmem i niezależnością zawodową, wykorzystując zdobytą wiedzę, jak i doświadczenie.

W naszej firmie nie ma przypadkowych osób. Posiadamy certyfikaty księgowe nadawane przez Ministerstwo Finansów, ACCA, SKwP oraz wieloletnią praktykę zawodową, która nauczyła nas szukania optymalnych rozwiązań. Nasi konsultanci, doradcy i menedżerowie projektów to znawcy i praktycy z branży. Doradzamy, budujemy, pomagamy, ale przede wszystkim szukamy optymalnych rozwiązań.

Tagi

Dane kontaktowe

Adres
Ul. Jana z Kolna 11
Kod pocztowy
80-864 Gdańsk
Dodatkowy adres email
biznes@jbsolutions.pl
Telefon
Strona www
NIP
5842735503
Skip to content