Kancelaria Adwokacka Dariusz Maciejewski

Szczegóły

Kancelaria Adwokacka Dariusz Maciejewski

Kancelaria adwokacka adwokata Dariusza Maciejewskiego od ponad dekady skupia przedmiot swojej działalności na kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców, głównie spółek prawa handlowego – podejmując wszelkie czynności związane z bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, w szczególności analizując i negocjując umowy gospodarcze, a także reprezentując klientów w sądach i przed organami administracji publicznej. Wobec powyższego kancelaria wyspecjalizowała się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego i handlowego, a także w zakresie branży budowlanej oraz w prawie autorskim.

Kancelaria stale współpracuje z adwokatami oraz aplikantami adwokackimi, pozostając także w stałym kontakcie z notariuszami, doradcami podatkowymi, syndykiem masy upadłości oraz specjalistami z innych dziedzin. Dzięki temu kancelaria jest w stanie zapewnić swoim klientom szeroki i profesjonalny zakres usług prawnych, dostosowany do ich potrzeb.

Adwokat Dariusz Maciejewski, poza prowadzeniem kancelarii prawniczej, czynnie udziela się na rzecz samorządu adwokackiego, pełniąc funkcje sekretarza Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku oraz nauczając aplikantów adwokackich w przedmiocie prawa gospodarczego. Powyższe sprawia, że kancelaria stale rozwija się oraz dostosowuje swoją działalność do najkorzystniejszych dla klienta rozwiązań faktycznych i prawnych.

Tagi

Dane kontaktowe

Adres
Gdańsk, ul. Stachury 2 lok. 7
Kod pocztowy
80-280
Dodatkowy adres email
a.sciubidlo@dm-kancelarie.com
Telefon komórkowy
Strona www
NIP
5842436427
Skip to content