Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy

Szczegóły

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy

Nasze usługi kierujemy do przedsiębiorców ze wszystkich branż i sektorów gospodarki. Pomoc prawną oferujemy zarówno przedsiębiorcom krajowym, jak i zagranicznym. Korzystają z niej również podmioty administracji publicznej oraz osoby prywatne.

Nasza praktyka obejmuje obsługę prawną inwestycji i przedsiębiorców w każdym obszarze ich działalności. Prowadzimy postępowania przed wszelkimi organami i sądami. Oferujemy doradztwo w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego, w tym również jego dynamicznie rozwijających się gałęzi takich jak energetyka czy prawo farmaceutyczne. W naszych kompetencjach leżą również inne szczegółowe dziedziny prawa, w tym prawo ochrony środowiska, prawo pracy czy prawo karne. Ponadto prowadzimy praktykę w zakresie prawa podatkowego.

Kancelaria świadczy usługi doradztwa korporacyjnego dla przedsiębiorców krajowych i zagranicznych.

Usługi świadczone przez Kancelarię obejmują kompleksowe doradztwo prawne dla przedsiębiorców – począwszy od etapu negocjacyjnego, przez sporządzanie aktów organizacyjnych i rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, funkcjonowanie przedsiębiorcy, po zakończenie prowadzenia działalności i wykreślenie z Krajowego Rejestru Sądowego.

Świadczymy usługi w zakresie inwestycji i nieruchomości. Doradzamy w zakresie prawa inwestycji obejmującego kompleksowe doradztwo oraz reprezentację w postępowaniach administracyjnych, sądowo-administracyjnych i sądowych przy realizacji inwestycji, w szczególności dotyczących budowy: obiektów użyteczności publicznej, centrów handlowych i budynków biurowych, sieci stacji paliw, dróg krajowych i autostrad, budownictwa mieszkaniowego, oraz zabudowy centrów miast.

Zapewniamy pomoc prawną w procedurach zamówień publicznych, obejmującą m.in. doradztwo w doborze formy wyłonienia przyjmującego zamówienie, sporządzania specyfikacji ogólnych warunków zamówienia i pozostałych dokumentów, w tym umów w standardzie kontraktów Fédération Internationale des Ingénieurs – Conseils (FIDIC), jak również reprezentację w postępowaniach odwoławczych. Ponadto przygotowujemy opinie prawne w zakresie interpretacji przepisów prawa regulujących prawo zamówień publicznych, jak też oceny prawidłowości czynności podjętych przez zamawiającego w toku postępowania.

Świadczymy pomoc prawną zarówno na rzecz zamawiających (podmiotów publicznych), jak i wykonawców.

Dane kontaktowe

Adres
Gdańsk, ul. Opacka 16 I p.
Kod pocztowy
80-338
Dodatkowy adres email
sekretariat@kancelaria.eu
Strona www
NIP
5851385439
Skip to content