Kancelaria Radcy Prawnego Jan Pettke

Szczegóły

Kancelaria Radcy Prawnego Jan Pettke

Kancelaria Pettke rozpoczęła swoją działalność w Gdańsku w 2008 roku.
Od tego czasu Kancelaria systematycznie zwiększa swój potencjał. Świadczymy pomoc prawną głównie dla przedsiębiorców, ale również osób fizycznych. Przez doradztwo prawne w biznesie rozumiemy wzięcie na siebie odpowiedzialności za współtworzenie struktury prawnej organizacji, polegające m.in. na udzielaniu konsultacji i porad prawnych, sporządzaniu ekspertyz i opinii prawnych, reprezentacji przed organami administracji publicznej i sądowej, a także pomocy przy windykacji należności.

W codziennej pracy kierujemy się zasadą, iż prawnik to nie towar luksusowy, ale ważny partner biznesowy. Wierzymy, że to my jesteśmy dla Klienta, dlatego odchodząc od tendencyjnej relacji prawnik – klient, staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów i dbać o ich bezpieczeństwo prawne. Zapewniamy swoim Klientom najwyższy stopień dyskrecji, a wszelkie informacje dotyczące Klientów objęte są tajemnicą zawodową.

Nasze specjalizacje to między innymi: obsługa prawna przedsiębiorców i spółek prawa handlowego, windykacja należności, doradztwo przy obrocie nieruchomościami, prawo pracy, prawo cywilne.

Dane kontaktowe

Adres
Łozy 88
Kod pocztowy
80-516
Dodatkowy adres email
kancelaria@kancelariapettke.com
Telefon
Komunikator
+48 577 521 212
Social media
NIP
8
Skip to content