Krajowy Instytut Cyberbezpieczeństwa

Szczegóły

Krajowy Instytut Cyberbezpieczeństwa

Krajowy Instytut Cyberbezpieczeństwa to organizacja utworzona przez grupę kilkunastu specjalistów o szerokich kompetencjach w obszarze IT, cyber security, prawa, bezpieczeństwa informacji, ochrony danych oraz zarządzania ciągłością działania. Nasi pracownicy to absolwenci Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem, Audytorzy Wiodący Systemów Zarządzania zgodnie z normami ISO: 27001, 22301, 9001, 45001, 14001, 13485, szkoleniowcy oraz wykładowcy akademiccy, a także specjaliści IT, certyfikowani inżynierowie niezawodności, eksperci w dziedzinie systemów SIEM. Tak szerokie kompetencje pozwalają naszemu zespołowi świadczyć usługi na najwyższym poziomie i kompleksowo podchodzić do kwestii podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa w firmach i organizacjach naszych Klientów.

Krajowy Instytut Cyberbezpieczeństwa to nie tylko teoria, ale przede wszystkim wieloletnia praktyka w obszarze usług informatycznych, integracyjnych, doradczych oraz cyberbezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. audyty cyberbezpieczeństwa, audyty Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, audyty ciągłości działania ISO 22301, szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa, analizę topologii sieciowej, doradztwo IT, wdrożenie Security Operations Center, analizę bezpieczeństwa sieci, pomoc w przetargach związanych z IT, wprowadzenie polityki backupu i nie tylko.
Zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

Adres
Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, 00-124 Warszawa
Kod pocztowy
00-124
Dodatkowy adres email
biuro@kicb.pl
Telefon
Social media
Strona www
NIP
1182212931
Skip to content