Lograd Anna Sperska

Szczegóły

Lograd Anna Sperska

Lograd to polska firma doradcza założona przez dr Annę Sperską, a obecnie tworzona i prowadzona przez grupę doświadczonych menedżerów, łączących szeroką praktykę biznesową obejmującą doświadczenie na najwyższych szczeblach zarządczych, z aktywnością naukową. Wspieramy firmy w rozwoju, świadcząc usługi doradcze w poniższym zakresie:

  • Zarządzanie strategiczne
  • Zarządzanie sprzedażą i marketingiem
  • Finanse i controlling
  • Badania marketingowe i analizy rynku
  • Restrukturyzacje przedsiębiorstw, zwiększanie efektywności działania, przygotowanie do pozyskania inwestora

Nasze usługi oferujemy na rynku krajowym i zagranicznym, współpracując z podmiotami o różnej wielkości i z różnych branż. W szczególności specjalizujemy się w zagadnieniach B2B, choć z przyjemnością realizujemy również projekty dla sektora B2C. Co istotne, wspieramy klientów również w procesie wdrożenia zaprojektowanych zmian poprzez wsparcie doradcze w całym procesie wdrożenia, bądź poprzez delegowanie współpracującego z nami zaufanego interim menedżera.

W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, zapewniamy interdyscyplinarne podejście do każdego problemu, z uwzględnieniem nie tylko samego przedsiębiorstwa, specyfiki jego działalności operacyjnej i procesów wewnętrznych, ale również z uwzględnieniem uwarunkowań rynkowych i wpływu czynników zewnętrznych. Dodatkowo w naszej pracy zawsze łączymy elementy twarde – dane, analizy, procesy i narzędzia, z elementami miękkimi – ludźmi, ich kompetencjami, motywacją, a także kulturą organizacyjną. Wiedząc jak istotne w zarządzaniu przedsiębiorstwem są jego indywidualne uwarunkowania, dostosowujemy proponowane rozwiązania tak, by ich wdrożenie wspierało realizację celów strategicznych danego przedsiębiorstwa.

Tagi

Dane kontaktowe

Adres
Gdynia, pl. Kaszubski 8 lok. 205
Kod pocztowy
81-350
Telefon
Strona www
NIP
5842519337
Skip to content