Mariusz Oboda Consulting & Training Group

Mariusz Oboda Consulting & Training Group

Firma doradczo-szkoleniowa OBODA Group od kilkunastu lat jest ekspertem w dziedzinie rozwoju praktyk stomatologicznych, lekarskich i przychodni medycznych. Jest to firma wpisana do rejestru firm Naczelnej Izby Lekarskiej upoważnionych do świadczenia usług doradczych i szkoleniowych a także podyplomowego kształcenia Lekarzy i Lekarzy Dentystów. Projekty doradcze świadczone przez Oboda Group wpływają na zwiększenie obrotów natomiast są szkoleni są szkoleniami medycznymi, za które lekarze otrzymują punkty edukacyjne. Zmiana organizacja i podniesienie kwalifikacji zawodowych następuje poprzez rozwój kompetencji na danym stanowisku pracy. Podczas największych Targów Stomatologicznych w Polsce Krakdent 2015 szkolenia Oboda Group zostały uhonorowane przez kapitułę konkursu złożoną z autorytetów medycznych i władz uczelnianych medalem najwyższej jakości. Zespół pracowników Oboda Group przez 10 lat badał i opracowywał standardy pracy z pacjentem, które są uważane za kanon zawodowego profesjonalizmu postępowania pracowników gabinetów stomatologicznych z pacjentem co pozwala na prowadzenie projektów audytowych i doradczych w gabinetach stomatologicznych.

159 Kazimierza Wilekiego / 5c, 61-863 Poznań, Poczta: Poznań