Meridian Konsorcjum Doradcze Jacek Witt

Meridian Konsorcjum Doradcze Jacek Witt

Jesteśmy polską firmą doradczą, działającą od 1998 r. Świadczymy usługi analityczne, szkoleniowe, konsultingowe i zarządcze dla firm małych, średnich i dużych z wielu różnych branż. Działamy na terenie całej Polski, jak również poza jej granicami. Specjalizujemy się w systemach zarządzania dostosowanych do specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstw. Od kilkunastu lat opracowujemy, wdrażamy i kierujemy różnymi systemami zarządzania, głównie związanymi z jakością (ISO 9001, AQAP), środowiskiem (ISO 14001) i bezpieczeństwem: pracy (ISO 45001), żywności (HACCP/ISO 22000, IFS, BRC) oraz informacji (ISO 27001), a także RODO. Mamy duże doświadczenie audytowe i szkoleniowe. Dotychczas zrealizowaliśmy kilkaset projektów doradczych dla ponad 200 firm i organizacji. Zajmujemy się także pozyskiwaniem ciekawych pomysłów i innowacyjnych projektów, dla których tworzymy strategie rozwoju, poszukujemy kapitału bądź inwestorów, a następnie komercjalizujemy. Ponadto, wprowadzamy firmy i ich produkty na wybrane rynki zagraniczne.

Łopianowa / 11, 81-589 Gdynia, Poczta: Gdynia