Mindapple Sp. z o.o.

Szczegóły

Mindapple Sp. z o.o.

Jesteśmy agencją marketingową realizującą usługi marketingowe 360˚. Tworzymy strategie marketingowe, realizujemy kampanie reklamowe i inne kreatywne projekty poprzez ścisłą współpracę z naszymi klientami oraz budowanie silnych relacji i dbanie o każdy aspekt procesu projektowania. Wiemy, że dobry plan to podstawa, dlatego dobrze opracowana strategia to punkt wyjścia dla naszych działań.

Na rynku funkcjonujemy od niemal 5 lat. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie podczas współpracy z klientami z różnych branż i różnych zakątków Polski a nawet świata. Mamy wiele pomysłów na przyszłe działania, a to co robimy sprawia nam wiele satysfakcji.

Mówi się, że pomysł bez realizacji jest warty 1 złotówkę. Strategia bez odpowiedniej realizacji to tylko zapisane kartki i pamiątka do szuflady. Oferując naszym klientom usługi z zakresu wdrażania wypracowanych przez nas strategii, stajemy się agencją kompleksową, która jest w stanie zrealizować wypracowane wcześniej założenia, przybliżające klienta to wyznaczonych celów.

Dane kontaktowe

Adres
Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98/B7
Kod pocztowy
81-451
Dodatkowy adres email
biuro@mindapple.co
Telefon komórkowy
Social media
Strona www
NIP
5862371122
Skip to content