‘Moronet’ – Oprogramowanie Użytkowe Tomasz Mrowiec

Szczegóły

‘Moronet’ – Oprogramowanie Użytkowe Tomasz Mrowiec

MORONET to firma, którą założył Tomasz Mrowiec - doświadczony menedżer IT z ponad 17-letnim doświadczeniem w branży. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu aplikacji webowych oraz mobilnych. Współpracujemy z klientami z różnych sektorów, od małych firm po duże przedsiębiorstwa.

Posiadamy kompetencje i doświadczenie w zakresie cyfrowej transformacji. Nasza firma specjalizuje się w usługach doradczych związanych z badaniem dojrzałości cyfrowej przedsiębiorstw oraz wsparciem w transformacji do Przemysłu 4.0.

Jako lider z wieloletnim doświadczeniem, pomagamy przedsiębiorstwom wdrażać nowe technologie, poprawiać wydajność i efektywność operacyjną oraz dostosowywać się do dynamicznie zmieniających się wymagań rynkowych.

Właściciel Tomasz Mrowiec jest ekspertem w dziedzinie ICT w Regionalnej Izbie Gospodarczej Pomorza, gdzie przyczynia się do rozwoju innowacyjności w regionie.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy gotowi pomóc firmom w osiągnięciu sukcesu i przetrwaniu w dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym.

Dane kontaktowe

Adres
Lubczykowa 10/28 Gdynia
Kod pocztowy
81-589
Dodatkowy adres email
tmrowiec@moronet.pl
Telefon
Telefon komórkowy
Komunikator
Signal
Social media
NIP
5862100044
Skip to content