PBS Sp. z o.o.

Szczegóły

PBS Sp. z o.o.

PBS (dawniej: Pracownia Badań Społecznych, PBS DGA), to jedna z wiodących i jednocześnie najstarszych agencji badawczo-doradczych na polskim rynku. Założona w 1990 roku firma świadczy kompleksowe usługi badawcze i konsultingowe.

PBS jest członkiem założycielem Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku (OFBOR), a jej pracownicy zasilają szeregi Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii (PTBRiO). Jest także członkiem Business Centre Club (BCC), Gdańskiego Klubu Biznesu oraz międzynarodowej organizacji ESOMAR.

Od 2015 roku PBS posiada status centrum badawczo-rozwojowego przyznawany przez Ministra Rozwoju.

Firma świadczy usługi w zakresie całego spektrum badań ilościowych i jakościowych, pracując zarówno dla klientów z sektora przedsiębiorstw, jak i usług publicznych. Specjalizuje się w badaniach Custom Research, czyli w badaniach projektowanych pod kątem indywidualnych potrzeb klientów.

Agencja prowadzi badania metodami tradycyjnymi (np. etnograficzne, techniki obserwacyjne), jak i zaawansowanymi technikami badawczymi (CAPI, CATI, CAWI). PBS, jako jedyna firma badawcza w Polsce, posiada certyfikaty Programu Kontroli Jakości Pracy Ankieterów (PKJPA) przyznawane przez OFBOR we wszystkich ośmiu kategoriach badań.

Posiada doświadczenie w realizacji projektów wielomodułowych, unijnych, wysokobudżetowych i długoterminowych, w tym w badaniach panelowych.

Jako agencja z dużym doświadczeniem i silną marką na rynku, obserwuje trendy i wdraża innowacje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zmieniającemu się rynkowi, oprócz badań jej konsultanci wspierają swoją szeroką wiedzą marketingową klientów.

Dane kontaktowe

Adres
Sopot, ul. Junaków 2
Kod pocztowy
81-812
Dodatkowy adres email
anna.marynowska@pbs.pl
Telefon
Telefon komórkowy
Social media
Strona www
NIP
5850205642
Skip to content