Perconte Sp. z o.o.

Szczegóły

Perconte Sp. z o.o.

Perconte to obecne na rynku od ponad 10 lat multidyscyplinarne, działająca globalnie firma doradcza zajmująca się brandingiem i marketingiem z siedzibą w Gdańsku. Jesteśmy grupą ekspertów z zakresu strategii, marketingu i designu, nastawionych na twórcze zmiany i rozwój. Specjalizujemy się w kreatywnych i technicznych dziedzinach obejmujących wszelkiego rodzaju platformy i pola komunikacji.

Dzięki zwinnemu podejściu i sprawdzonemu, wykwalifikowanemu zespołowi, angażujemy się w projekty o różnej skali i zakresie. Konsultujemy, doradzamy, planujemy, tworzymy strategie, projektujemy, dbamy o realizację od etapu koncepcyjnego po efekt końcowy. Definiujemy charakter marki i sprawiamy, że staje się on zrozumiały dla odbiorcy, tworzymy rozpoznawalny wizualny język brandu.

Pracowaliśmy między innymi dla klientów z Polski, USA, Kanady, Brazylii, Niemiec, Austrii, Francji, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Holandii czy Arabii Saudyjskiej, dzięki czemu swobodnie poruszamy się po rynkach zarówno lokalnych, jak i globalnych.

Nasze doradztwo obejmuje m.in. systemy identyfikacji wizualnej, strategie marek i komunikacji, plany marketingowe, design, nowoczesne serwisy internetowe i aplikacje – mobilne, AR i VR, badania rynku oraz konkurencji, digital i growth marketing, wsparcie organizacyjne i projektowe imprez wystawienniczych, działania CSR i employer branding to nasze mocne strony. Każde nasze działanie ma jeden podstawowy cel – dostarczenie najlepszego dostępnego rozwiązania, kompleksowo i na czas.

Tagi

Dane kontaktowe

Adres
Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 163
Kod pocztowy
80-868
Dodatkowy adres email
piotr@perconte.com
Telefon
Telefon komórkowy
Strona www
Skip to content