Perfect Consulting

Szczegóły

Perfect Consulting

Perfect Consulting działa na rynku ogólnopolskim w 3 obszarach, doradztwo organizacyjno-personalne, szkolenia i coaching.

Jako ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i rozwoju kompetencji pracowników już od 23 lat projektujemy i wdrażamy instrumenty zarządzania zasobami ludzkimi. Wspieramy Naszych Klientów w zakresie kompleksowych rozwiązań HR. Nasze kompetencje budujemy w oparciu o wiedzę, doświadczenie i kreatywność naszych doradców - doświadczonych konsultantów z różnych dziedzin.

Realizujemy zadania oparte na całym cyklu życia pracownika w organizacji (Employee Lifecyckle). Rekrutacja to nasz "konik" i nasza pasja ale zdecydowanie znamy wszystkie elementy "sukcesu": ATTRACTION, ONBOARDING, DEVELOPMENT, RETENTION, EXIT. Dostarczymy niezbędnych materiałów zarówno do budowania wizerunku pracodawcy (Employer Branding), motywowania pracowników, budowania oferty dla pracownika (Employee Value Proposition), zapewnimy narzędzia do badania poziomu satysfakcji pracownika i utrzymania pracownika w organizacji. Znamy rynkowe wskaźniki, wiemy, jak ustawić odpowiednie cele dla pracownika, zespołu, organizacji. Mamy dostęp do narzędzi i raportów z rynku. Budujemy w organizacjach  odpowiednią komunikację.

Dane kontaktowe

Adres
Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 13, 81-383 Gdynia
Kod pocztowy
81-383
Dodatkowy adres email
perfect@perfectconsulting.pl
Telefon
Telefon komórkowy
Komunikator
hkakol@perfectconsulting.pl
NIP
9580193054
Skip to content