SIM FACTOR Sp. z o.o.

SIM FACTOR Sp. z o.o.

SIM FACTOR jest działającą od 2017 roku polska spółka technologiczna oferująca innowacyjne rozwiązania z obszaru symulacji szkoleniowej wykorzystującej rzeczywistość wirtualną. Zatrudniamy ponad 40 najwyższej klasy specjalistów z dziedzin takich jak programowanie, elektronika, automatyka, grafika 3D jak również ekspertów z dziedziny kolejnictwa i transportu lotniczego. Specjalizujemy się w produkcji, wdrażaniu i utrzymaniu najwyższej klasy symulatorów i trenażerów do szkoleń pracowników. Polska technologia rdzeniowa, polscy specjaliści i dostawcy podzespołów umożliwiają kompleksową realizację obejmującą zarówno budowę maszyn jak i ich specjalistyczne oprogramowanie. Oferujemy produkty technologiczne znajdujące swoje zastosowanie wszędzie, gdzie nowoczesne zaawansowane techniki symulacyjne służą zwiększaniu efektywności, obniżaniu kosztów i zmniejszaniu ryzyka w wykonywanej pracy.

Wdrożone systemy

• Certyfikat ISO 9001