Solveo Advisory Sp. z o.o.

Solveo Advisory Sp. z o.o.

Solveo Advisory Sp. z o.o. to spółka założona i prowadzona przez doradców podatkowych z doświadczeniem zdobywanym w międzynarodowych firmach doradczych oraz organach skarbowych. Ideą Solveo jest świadczenie usług doradztwa podatkowego o najwyższej jakości – ale w sposób przystępny, oparty na bezpośredniej relacji z klientem. Działamy szybko, konkretnie i stawiamy na praktyczne rozwiązania. Tylko takie podejście do doradztwa podatkowego gwarantuje bowiem realne wsparcie przedsiębiorczości w czasach różnego rodzaju wyzwań.

Solveo świadczy kompleksowe usługi doradztwa podatkowego. Dodatkowo, każdy z partnerów Solveo specjalizuje się w innych dziedzinach prawa podatkowego. Specjalizacja daje klientowi możliwość bezpośredniego i często codziennego kontaktu z ekspertem w danej materii, co znacząco skraca czas oczekiwania na poradę (przy zachowaniu najwyższej jakości) i obniża jej koszt.

Oprócz standardowych usług doradczych, partnerzy oraz pracownicy Solveo prowadzą także m.in. działalność naukową, dydaktyczną i szkoleniową oraz są autorami publikacji książkowych, w prasie czy w renomowanych wydawnictwach prawnych.

Gdańsk, al. Grunwaldzka 472B
w.kieszkowski@solveoadvisory.pl