Trigonum Sp. z o.o.

Szczegóły

Trigonum Sp. z o.o.

Trigonum to istniejący od 2006 roku zespół konsultantów oraz interdyscyplinarnych doradców biznesu z wieloletnim doświadczeniem oraz szeroką wiedzą w zakresie specjalistycznych usług doradczych w obszarach zarządzania i organizacji, planowania i pozyskiwania finansów, strategii marketingowych i planów rozwojowych oraz kompleksowej realizacji projektów, w tym projektów współfinansowanych ze środków publicznych.

W Trigonum pomagamy przedsiębiorcom i firmom rozwijać się, dostosowywać i zmieniać w zależności od potrzeb, specyfiki i skali działalności, dając im efektywne narzędzia, takie jak strategia, finansowanie i wsparcie we wdrożeniu. Angażujemy się w pomoc związaną z tworzeniem, prowadzeniem i rozwojem działalności biznesowej klientów. Koncentrujemy się na przejściu niełatwej drogi od pomysłu i potrzeb biznesowych do strategii oraz zmian wynikających ze skutecznej i efektywnej realizacji celów i założeń rozwojowych firm, a także ich pracowników. Pomagamy w modelowaniu biznesu, pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania oraz bezpiecznym wdrażaniu nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć. Dobieramy narzędzia rozwojowe elastycznie do potrzeb firmy i rodzaju innowacji bądź inwestycji, które klient zamierza zrealizować.

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem wspierając klienta w kompleksowej obsłudze projektów przez cały cykl ich życia. Definiujemy zadania, narzędzia, czas i zasoby. Badamy otoczenie, szacujemy ryzyka. Tworzymy scenariusze realizacji projektu, wskazując najkorzystniejszą formę finansowania działań. Opracowujemy kompleksową dokumentację, niezbędną do realizacji dalszych kroków.

Tagi

Dane kontaktowe

Adres
Gdynia, ul. Władysława IV 43/107-108
Kod pocztowy
81-395
Telefon
Strona www
Skip to content