Web24.com.pl Sp. z o.o.

Web24.com.pl Sp. z o.o.

Web24.com.pl to pełnowymiarowy Software House zajmujący się doradztwem podczas kompleksowego wdrażania serwisów internetowych, a także aplikacji na indywidualne zamówienie. Marka Web24 istnieje nieprzerwalnie od 2008 roku i od tego czasu stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych podmiotów interaktywnych w województwie pomorskim.

Firma przeprowadziła ponad 700 projektów doradczych oraz wdrożeń dla ponad 200 klientów, m.in. takich jak: Sąd Rejonowy w Gdyni, Urząd Miasta Gdyni, Energa, Stena Line, PWN Wydawnictwo Szkolne, Hossa, Gdański Uniwersytet Medyczny, Fundacja Marka Kamińskiego, Grupa Żywiec, Chmara.

Firma Web24.com.pl posiada liczne nagrody za swoje dotychczasowe osiągnięcia, m.in.: Pomorski Gryf Gospodarczy 2010, Pomorski Gryf Gospodarczy 2018, Lider PPNT 2018, Pomorski Pracodawca Roku 2018. Firma świadczy usługi na potrzeby małych i średnich lokalnych przedsiębiorstw oraz największych ogólnopolskich marek i klientów zagranicznych z takich krajów, jak m.in. Norwegia, Dania, Niemcy, Belgia, Anglia, Holandia, Szwajcaria, Włochy, Rumunia. Na początku 2020 roku firma otworzyła oddział na Ukrainie.

Założycielem i Prezesem firmy jest Tomasz Koszlak pracujący w branży IT od 2004 roku, który prowadzi wykłady dla studentów na trójmiejskich uczelniach wyższych.

Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 lok. E.405
Komunikator