Wielkopolska Grupa Prawnicza Maźwa, Sendrowski i wspólnicy sp.k.

Szczegóły

Wielkopolska Grupa Prawnicza Maźwa, Sendrowski i wspólnicy sp.k.

KANCELARIA W SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI KONCENTRUJE SIĘ NA KILKU DZIEDZINACH PRAWA, PRZEZ CO SPRAWAMI NASZYCH KLIENTÓW ZAJMUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE WYSPECJALIZOWANI PRAWNICY, O WYSOKIM STOPNIU PRZYGOTOWANIA MERYTORYCZNEGO I DUŻYM DOŚWIADCZENIU PRAKTYCZNYM.

Nad wszelkimi sprawami pracujemy w zespołach, co pozwala proponować Państwu najlepsze, sprawdzone, wielopłaszczyznowe rozwiązania, a także zapewnia szybką i pełną odpowiedź na Państwa pytania i wątpliwości.

Podstawowymi specjalizacjami kancelarii są: obsługa prawna w zakresie zamówień publicznych (zamówienia publiczne dla przedsiębiorców i jednostek publicznych)obsługa podmiotów otrzymujących dofinansowania z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej oraz windykacja należności. Prawnicy kancelarii komentują zagadnienia związane z zamówieniami publicznymi m.in. dla dziennika „Rzeczpospolita”, jak również dla Wolters Kluwer Polska SA. Wspólnicy Wielkopolskiej Grupy Prawniczej są twórcami programu „Asystent Postępowania” służącego do prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego. Kancelaria obsługuje m.in. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, w zakresie kontroli prowadzonych przez zamawiających postępowań o udzielenie zamówienia publicznego. Kancelaria ma doświadczenie w obsłudze prawnej szkół wyższych, firm meblowych i z innych branż (windykacja i obsługa prawna).

Dane kontaktowe

Adres
ul. Grudzieniec 64, 60-601 Poznań
Kod pocztowy
60-601
Dodatkowy adres email
o.kazmierczak@wgpr.pl
Telefon
Telefon komórkowy
Strona www
NIP
7781432665
Skip to content