You’ll Sp. z o.o.

Szczegóły

You’ll Sp. z o.o.

You’ll to agencja doradczo-marketingowa, wspierająca firmy w świadomej obecności i odpowiedzialnych działaniach rynkowych. Firma specjalizuje się w komunikacji słownej i wizualnej w nowych mediach i na rynkach zagranicznych.

Od 2012 roku zespół You’ll zrealizował projekty dla 15 rynków na 3 kontynentach. W 2019 roku 70 proc. przychodów firmy pochodziło od klientów z polecenia. Obecnie klientami firmy są korporacje (komunikacja wewnętrzna i employer branding), oddziały firm zagranicznych (obsługa abonamentowa, lokalizacji marek, projekty kompleksowe), polskie marki (branding, komunikacja PR, projekty marketingowe, działania na rynkach zagranicznych), klienci specjalistyczni (np. galerie handlowe, marki modowe, marki kosmetyczne, podmioty ekonomii społecznej).

Szerokie doświadczenie w tworzeniu i implementacji marketingowych projektów digitalowych, eksperckie zrozumienie trendów, technologii i zachowań konsumentów oraz silna wewnętrzna potrzeba budowy optymalnych i mądrych rozwiązań na lata są charakterystyczne dla zespołu You’ll. Agencja wspiera szczególnie projekty transformacji ekologicznej, cyfrowej i budujące szeroko rozumiany dobrobyt. Zespół You’ll tworzy meta-zespół z partnerem, zaprzęga nowe technologie do komunikacji, co pozwala na efektywne, elastyczne działanie w rozsądnych budżetach i czasie.

Tagi

Dane kontaktowe

Adres
Gdańsk, ul. Lęborska 3B
Kod pocztowy
80-386
Dodatkowy adres email
marketing@youll.pl
Telefon
Telefon komórkowy
Strona www
Skip to content