Kancelaria Patentowa Tadeusz Wilczarski

Szczegóły

Kancelaria Patentowa Tadeusz Wilczarski

Kancelaria Patentowa Tadeusz Wilczarski to rodzinna firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi dla przedsiębiorstw z wielu branż jak i osób indywidualnych. Specjalizujemy się w dziedzinie ochrony własności intelektualnej na terytorium Polski oraz za granicą.

Świadczymy usługi z zakresu ochrony wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych, znaków towarowych, know-how i tajemnicy przedsiębiorstwa, domen internetowych oraz zwalczania nieuczciwej konkurencji. Wykonujemy wyceny wartości niematerialnych i prawnych tj. znaków towarowych, wynalazków, wzorów. Pomagamy, doradzamy i prowadzimy przedsiębiorców przy rozwijaniu ich biznesu w zakresie zabezpieczenia własności intelektualnej. Każdą usługę dostosowujemy do potrzeb Klienta. Znajdujemy się w województwie pomorskim, ale dzięki dostępnym narzędziom i mobilności pracy świadczymy swoje usługi również na terenie całej Polski oraz za jej granicami.

Właściciel firmy rzecznik patentowy Tadeusz Wilczarski jest prelegentem wielu szkoleń oraz biznesowych konferencji z zakresu własności intelektualnej w całym kraju. Jesteśmy również aktywnymi członkami Stowarzyszeniem Wojewódzkiego Klubu Techniki i Racjonalizacji (WKTiR) w Gdańsku, który należy do Naczelnej Organizacji Technicznej NOT.  Stowarzyszenie to zrzesza w swoich kręgach specjalistów z różnych dziedzin technicznych, rzeczoznawców, przedsiębiorców i wynalazców.

Dane kontaktowe

Adres
Norwida 12
Kod pocztowy
83-110
Dodatkowy adres email
info@wilczarscy.pl
Telefon
Telefon komórkowy
Strona www
NIP
5930201787
Skip to content