Kotrak SA

Szczegóły

Kotrak SA

Kotrak funkcjonuje na rynku od 29 lat i posiada doświadczenie doradcze związane z wdrażaniem gotowych rozwiązań i tworzeniem oprogramowania. Oferowane przez Kotrak usługi stanowią wsparcie dla najważniejszych procesów zachodzących w organizacjach, usprawniają i optymalizują ich działanie, umożliwiają redukcje kosztów, tym samym przyczyniają się do umocnienia pozycji rynkowej organizacji, bądź też jej dalszego rozwoju.

Spółka to ponad 200 pracowników, z czego ok. 100 osób to programiści zajmujący się doradztwem, co ma swoje przełożenie na dostęp do zasobów wiedzy, doświadczeń i umiejętności zarówno tzw. „twardych” merytorycznych, jak i „miękkich”.

Spółka posiada 6 lokalizacji - Kraków, Łódź, Warszawa, Opole, Bielsko-Biała i Gdańsk. Kotrak obecnie obsługuje ponad 9500 klientów – przedstawicieli różnych branż, tj. m.in. medycyna, budownictwo, gastronomia, nieruchomości, produkcja itp., rozrzuconych po całym świecie.

Dzięki rzetelnej i efektywnej obsłudze klientów Kotrak ugruntowuje swoją pozycję na rynkach lokalnych, krajowym, europejskim i międzynarodowym.

Tagi

Dane kontaktowe

Adres
Katowice, ul. Parczewskiego 25
Kod pocztowy
40-580
Dodatkowy adres email
biuro@kotrak.com
Telefon
Telefon komórkowy
Strona www
NIP
9542496628
Skip to content